Poradenstvo

Je vhodné pre vás, pokiaľ sa potrebujete iba poradiť a trochu usmerniť Vaše predstavy, prípadne nemáte celkom istotu čo by bolo na Váš pozemok najvhodnejšie.

Rada by som napísala, že telefonické, chatové alebo mailové individuálne poradenstvo bez bližšieho poznania vášho zámeru a priestoru nerobím, bolo by to odo mňa nezodpovedné.

V posledných rokoch sa mi veľmi osvedčil postup: moje videá a knihy pre prvotnú inšpiráciu, následne niektorý z mojich kurzov, aby ste to videli aj na živo, V prípade, že potrebujete pomôcť s rozmiestnením prvkov záhrade, vieme sa dohodnúť na individuálnej konzultácii.

Konzultácia - poradenstvo - Keď sa rozhodnete pre konzultáciu, viem prísť k Vám na pozemok, aby sme spoločne našli najvhodnejšie riešenie.

Veľmi sa mi osvedčil postup, pri ktorom si pripravíte podklady v podobe plánika pozemku v mierke 1:100 (pri menších pozemkoch je to ideálne mierka, 1 cm v plániku = 1 m na pozemku), so zakresleným aktuálnym stavom. Pokiaľ hľadáte odpovede, ako rozmiestniť prvky a rastliny na pozemku, doporučujem mať vystrihnuté kolieska v mierkach 12 cm, 10 cm, 8 cm, 6 cm, 4 cm a 2 cm - ušetríme tým čas a vy si budete môcť priamo do koliesok vpisovať názvy rastlín.

Individuálne poradenstvo možnosti - Akékoľvek individuálne poradenstvo z oblasti ktorej sa venujem, záhrady, navrhovanie, pestovanie, prirodzená ochrana, zvieratá, liečivé rastliny, liečivé recepty a iné, je v jednotnej sume 40,- EUR/hodina plus cestovné náklady 0,30,- EUR/km od Ivanky pri Dunaji, prípadne je možná cez aplikáciu ZOOM.
Zvyčajne treba počítať s dĺžkou trvania 2-3 hodín podľa zložitosti a rozsahu.
Je možné odkonzultovať aj Vami pripravený návrh v mojej kancelárii, prípadne on-line prostredníctvom aplikácie ZOOM, ktorá umožňuje interaktívne zdieľanie obrazoviek. V takomto prípade dopravné samozrejme odpadá, ale úhrada za samotnú konzultáciu sa realizuje vopred. Najlepšie je kontaktovať ma najskôr mailom, prípadne vyplnením formulára.